Examentraining 2020

Rooster downloaden

DagDatumTijdstip VMBO tlDocentHAVODocentVWODocent
zaterdag18-apr        
zondag19-apr        
maandag20-apr9:30 - 12:00Nederlands A (1)SonjaWiskunde A-D (1)Pieter-CasNederlands (1)Astrid
    Engels A (1)Astrid BFrans (1)AnnemarieAardrijkskunde (1)Roy
      Wiskunde B (1)WillyEconomie (1)Caroline
          
  13:00 - 15:30Nederlands B (1)SonjaWiskunde A-B (1)Pieter-CasWiskunde A (1)Willy
    Nask 2 (1)AnnemarieNederlands B(1)AstridNatuurkunde (1)Roy
      Aardrijkskunde (1)Hans  
  16.00-18.30 Geschiedenis (1)Cas    
dinsdag21-apr9:30 - 12:00Frans (1)AnnemarieWiskunde A-A (1)Pieter-CasM&O (1)Caroline
    Nask 1 (1)SoanneNederlands A(1)Astrid  
      Biologie A (1)Sven  
          
  13:00 - 15:30Biologie A (1)SvenWiskunde A-C (1)Pieter-CasWiskunde B (1)Willy
    Engels B (1)Astrid BDuits (1)JantineFrans (1)Annemarie
      Bedrijfseconomie B(1)Caroline  
  16.00-18.30 Geschiedenis (2)Cas    
woensdag22-apr9:30 - 12:00Biologie B (1)SvenWiskunde A-B (2)Pieter-CasWiskunde A (2)Willy
      Nederlands B(2)AstridNatuurkunde (2)Roy
      Aardrijkskunde (2)Hans  
          
  13:00 - 15:30Nask 2 (2)AnnemarieWiskunde A-A (2)Pieter-CasAardrijkskunde (2)Roy
      Nederlands A(2)AstridEconomie (2)Caroline
      Biologie A (2)Sven  
          
donderdag23-apr9:30 - 12:00Nask 1 (2)SoanneScheikunde (1)PeterGeschiedenis (1)Wouter
    Duits (1)JantineBedrijfseconomie A(1)Caroline  
    Nederlands B (2)Sonja    
          
  13:00 - 15:30Nederlands A (2)SonjaFrans (2)AnnemarieDuits (1)Jantine
    Engels A (2)Astrid BWiskunde B (2)WillyScheikunde (1)Peter
      Geschiedenis A (1)Wouter  
          
vrijdag24-apr9:30 - 12:00Economie B (1)Marc BDuits (2)JantineGeschiedenis (2)Wouter
    Nederlands B (3)SonjaAardrijkskunde (3)Hans  
      Bedrijfseconomie B(2)Caroline  
          
  13:00 - 15:30Nederlands A (3)SonjaScheikunde (2)PeterDuits (2)Jantine
      Bedrijfseconomie A(2)Caroline  
      Geschiedenis B (1)Wouter  
          
zaterdag25-apr9:30 - 12:00Wiskunde B(1)Marc D.Natuurkunde (1)RoyScheikunde (2)Peter
      Economie A (1)Gert-Jan  
          
  13:00 - 15:30  Economie B (1)Gert-JanNederlands (2)Astrid
          
zondag26-apr        
maandag27-apr  GEEN TRAINING I.V.M. KONINGSDAG!
dinsdag28-apr9:30 - 12:00Wiskunde A (1)JanWiskunde A-D (2)Pieter-CasWiskunde A (3)Willy
    Duits (2)JantineEngels B (1)Morag  
      Natuurkunde (2)Roy  
      Biologie B (1)Sven  
      Geschiedenis A (2)Wouter  
          
  13:00 - 15:30Biologie A (2)SvenWiskunde A-C (2)Pieter-CasWiskunde B (2)Willy
    Engels B (2)Astrid BEngels A (1)MoragFrans (2)Annemarie
    Aardrijkskunde (1)JesseGeschiedenis B (2)WouterM&O (2)Caroline
    Wiskunde C (1)Chantal    
  16.00-18.30   Economie C (1)Gert-Jan  
woensdag29-apr9:30 - 12:00Wiskunde A (2)JanWiskunde A-A (3)Pieter-CasNatuurkunde (3)Roy
    Nask 2 (3)AnnemarieNederlands A(3)AstridGeschiedenis (3)Wouter
    Economie A (1)Marc BBiologie A (3)Sven  
          
  13:00 - 15:30Frans (2)AnnemarieWiskunde A-B (3)Pieter-CasEngels (1)Morag
    Biologie B (2)SvenNederlands B(3)Astrid  
    Wiskunde C (2)Chantal    
  16.00-18.30   Economie A (2)Gert-Jan  
          
donderdag30-apr9:30 - 12:00Nask 1 (3)SoanneNatuurkunde (3)RoyNederlands (3)Astrid
    Engels A (3)Astrid BBiologie B (2)SvenEconomie (3)Caroline
      Geschiedenis A (3)Wouter  
          
  13:00 - 15:30Biologie A (3)SvenFrans (3)AnnemarieEngels (2)Morag
    Engels B (3)Astrid BWiskunde B (3)Willy  
    Aardrijkskunde (2)JesseGeschiedenis B (3)Wouter  
  16.00-18.30   Economie B (2)Gert-Jan  
vrijdag1-mei9:30 - 12:00Wiskunde A (3)JanEngels B (2)MoragDuits (3)Jantine
    Economie A (2)Marc BBedrijfseconomie A(3)Caroline  
    Biologie B (3)Sven    
          
  13:00 - 15:30Economie B (2)Marc BDuits (3)JantineEngels (3)Morag
    Aardrijkskunde (3)JesseBedrijfseconomie B(3)Caroline  
    Wiskunde C (3)Chantal    
  16.00-18.30   Economie C (2)Gert-Jan  
          
zaterdag2-mei9:30 - 12:00Wiskunde B(2)Marc D.Engels A (2)MoragAardrijkskunde (3)Roy
    Duits (3)JantineEconomie A (3)Gert-Jan  
          
  13:00 - 15:30  Economie B (3)Gert-Jan  
          
          
zondag3-mei        
maandag4-mei9:30 - 12:00Economie A (3)Marc BWiskunde A-C (3)Pieter-CasWiskunde B (3)Willy
      Engels A (3)MoragFrans (3)Annemarie
      Scheikunde (3)Peter  
          
  13:00 - 15:30Frans (3)AnnemarieWiskunde A-D (3)Pieter-CasScheikunde (3)Peter
    Economie B (3)Marc BEngels B (3)MoragM&O (3)Caroline
      Biologie B (3)Sven  
      Economie C (3)Gert-Jan  
dinsdag5-mei  GEEN TRAINING I.V.M. BEVRIJDINGSDAG!
woensdag6-mei  Roostervrij (nog)
donderdag7-mei  CSE Economie CSE Nederlands CSE M&O 
vrijdag8-mei  CSE Nederlands CSE Economie CSE Grieks + Wiskunde A/B
zaterdag9-mei  Wiskunde B(3)Marc D.    
    Geschiedenis (3)Cas    
zondag10-mei        
maandag11-mei  CSE GeschiedenisCSE Duits + ScheikundeCSE Aardrijkskunde + Nederlands
dinsdag12-mei  CSE Wiskunde CSE Engels + GeschiedenisCSE Geschiedenis + Natuurkunde
woensdag13-mei  CSE Aardrijkskunde + FransCSE Wiskunde A/BCSE Duits 
donderdag14-mei  CSE Duits + Nask1CSE Frans CSE Biologie 
vrijdag15-mei  CSE Biologie CSE Aardrijkskunde + NatuurkundeCSE Engels 
zaterdag16-mei        
zondag17-mei        
maandag18-mei  CSE Nask2   CSE Latijn + Economie
dinsdag19-mei  CSE Engels CSE BedrijfseconomieCSE Scheikunde
woensdag20-mei    CSE Biologie CSE Frans 

NIEUW bij JAM! Geen tijd of mogelijkheid om bij JAM te komen? Geen probleem, dan begeleiden we gewoon online. Meer info »